Комплект GLORIA

40.00лв.

Описание

Нежен и красив дамски комплект с часовник и гривна!
Часовникът е с бяла велурена верижка, черен циферблат и златист корпус с прекрасен кристал в бежово!
Гривната е изработена от бежов жадеит, бял гравиран седеф, зебра яспис, ахат в бежово, планински кристал и висулка балеринка!