Коледна гривна с висулка близалка LOLLIPOP

20.00лв.

Код: 103 Категория:

Описание

Стилна коледна гривна, изработена от зелен жадеит, червен корал и карнеол, бял ахат, златист кристал, златисти орнаменти и красива тематична висулка – близалка!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!